Clinica 32 Bucuresti, stomatologie avansata, fatete noprep, tratamente dentare minim invazive, ortodontie fara limite, aparat dentar invizibil
Asistent─â medical─â
București | Full-time | 05.04.2023

Clinica 32 ├«╚Öi m─âre╚Öte echipa! Dac─â vrei s─â lucrezi ├«ntr-o clinic─â ├«n care se dezvolt─â o cultur─â organiza╚Ťional─â a succesului ╚Öi pentru care echipa este extrem de important─â pentru performan╚Ť─â, atunci trimite-ne CV-ul t─âu la hr@clinica32.ro.

Ești candidatul ideal dacă:
ÔÇô Ai absolvit ╚ścoala de Asistente medicale;
ÔÇô Experien╚Ťa ├«n stomatologie minim 1 an constituie un avantaj;
ÔÇô Ai orientare c─âtre pacien╚Ťi ╚Öi bune abilit─â╚Ťi de comunicare;
ÔÇô E╚Öti o persoan─â entuziast─â;
ÔÇô Ai aten╚Ťie la detalii, bune abilit─â╚Ťi de lucru ├«n echip─â;
ÔÇô Ai cuno╚Ötin╚Ťe medii de operare PC;
ÔÇô Ai cuno╚Ötin╚Ťe medii de limba englez─â (constituie un avantaj);
ÔÇô Ai disponibilitate de lucru ├«n ture, disponibilitate de lucru p├ón─â seara la ora 20.00;
ÔÇô ├Ä╚Ťi dore╚Öti s─â beneficiezi de posibilit─â╚Ťi reale de dezvoltare profesional─â.

Descrierea jobului

PRINCIPALELE ATRIBU╚ÜII, SARCINI ╚śI RESPONSABILIT─é╚ÜI:
– Asist─â ╚Öi ofer─â suport permanent medicului de medicin─â dentar─â la efectuarea investiga╚Ťiilor clinice, efectuarea explor─ârilor func╚Ťionale, realizarea investiga╚Ťiilor paraclinice uzuale;
– Preg─âtirea cabinetului stomatologic pentru desf─â╚Öurarea optim─â a actului medical;
– Primirea pacien╚Ťilor ├«n cabinetul medical pentru consulta╚Ťie ╚Öi tratament;
– Completarea fi╚Öelor medicale ale pacien╚Ťilor la indica╚Ťia medicului ╚Öi consemnarea ├«n fi╚Öele electronice ale pacien╚Ťilor a manoperelor efectuate de medic;
– Preg─âtirea instrumentelor de lucru ╚Öi punerea acestora la dispozi╚Ťia medicului stomatolog conform instruc╚Ťiunilor acestuia;
– Preg─âtirea materialelor pentru luarea amprentelor dentare ╚Öi transmiterea amprentelor tehnicianului dentar;
– Men╚Ťine leg─âtura cu laboratorul de tehnic─â dentar─â pentru respectarea termenelor agreate;
– ├Ändrumarea pacien╚Ťilor ├«n vederea urm─ârii tratamentului recomandat, conform instruc╚Ťiunilor medicului stomatolog, c├ót ╚Öi acordarea de indica╚Ťii specifice privind igiena dentar─â necesar─â;
– Dezinfectarea manual─â, dezinfectarea la ma╚Öina destinat─â instrumentarului (presterilizarea instrumentarului ╚Öi cur─â╚Ťarea mecanic─â) ╚Öi sterilizarea instrumentelor stomatologice;
– Preg─âtirea solu╚Ťiilor necesare dezinfec╚Ťiei instrumentarului conform instruc╚Ťiunilor de utilizare ale produc─âtorului;
– Sterilizarea instrumentelor stomatologice dezinfectatate, ambalarea corect─â a acestora ╚Öi aducerea instrumentarului sterilizat ├«n cabinetul alocat.

Oferta de colaborare:
ÔÇô Salariu atractiv;
ÔÇô Posibilitate dezvoltare profesional─â ├«n cadrul companiei;
ÔÇô Activitate desf─â╚Öurat─â ├«ntr-un mediu profesionist;
ÔÇô Salariu cu carte de munc─â.

Cu ce te putem ajuta? Contacteaz─â-ne!

Suntem gata să răspundem întrebărilor tale
├«n chat sau programeaz─â o consulta╚Ťie.

    Clinica 32 București Implanturi Dentare
    • Clinica Stomatologic─â Sc─ârl─âtescu
      Strada Sc─ârl─âtescu nr 3
      Sector 1, București
    • Telefon
      +40 31 620 30 30
    • Program
      Luni-Vineri / 09:00-20:00
    Clinica Stomatologic─â Banu Manta
    • Clinica Stomatologic─â Banu Manta
      B-dul Banu Manta, 79A
    • Telefon
    • Program
    Stomatologie digitala, fatete noprep, tratamente dentare minim invazive, implant fara taieturi, pedodontie, Clinica 32
    • Clinica UNU – partener Clinica 32
      Strada de Mijloc, nr. 1
      Brașov
    • Telefon
      +4 0268 418 969
    • Program

    Ne preocup─âm de TOT pentru ca experien╚Ťa 32 s─â fie una c├ót mai placut─â ÔÇô pute╚Ťi face program─ârile online, pute╚Ťi pl─âti cu cardul, pute╚Ťi pl─âti ├«n 6 rate f─âr─â dob├ónd─â prin Garanti Bonus Card, benefic…
    Vezi mai mult

    Contact

    Clinica stomatologic─â
    Sc─ârl─âtescu

    Str. Sc─ârl─âtescu, nr. 3 ,
    sector 1, București
    Luni – Vineri 09:00-20:00
    +40316203030

    Banu Manta
    B-dul Banu Manta, nr. 79 A,
    Luni – vineri 09:00 – 20:00

    Ia leg─âtura cu noi!

    Suntem gata să răspundem întrebărilor tale. Sună-ne, scrie un email sau lasa-ne numărul tău de telefon și te vom suna noi!

      Accept─â